ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie double druri numri shkronja krasniqi gjata loja 2012 gashi komandat BAJRAM beqiri celular nokia elvana murlan numrin nika dashuri kosoves PORNO anglisht genta ismajli meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pepe: Reali do ta fitojė titullin, Robbeni mė i mirė se Messi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Pepe: Reali do ta fitojė titullin, Robbeni mė i mirė se Messi   Thu Jan 08, 2009 7:33 pm


Mbrojtėsi i Real Madridit, Pepe, e ka lėvduar bashkėlojtarin e tij Arjen Robben duke thėnė se ai ėshtė mė i mirė se ylli i Barcelonės, Lionel Messi. Pepe shpreson se Mbretėrit mund ta arrijnė Barcelonėn, pavarėsisht se Blaugranėt janė 12 pikė para Los Merengues, dhe mund t’ia rrėmbejnė titullin deri nė fund t sezonit.

“Barcelona ka zhvilluar ndeshje shumė tė mira, ndėrsa ngjashėm kanė vazhduar edhe nė ndeshjen e fundit kundėr Atletico Madridit (nė Copa Del Rey). Mirėpo, ne besojmė se do tė mund t’i arrijmė dhe do ta fitojmė Kampionatin”.

“Ne i kemi tre pikė tė sigurta nė ndeshjen kundėr Barcės nė Bernabeu. Megjithatė duhet tė kemi vazhdimėsi nė secilėn ndeshje dhe t’i fitojmė tė gjitha pikėt”, ka thėnė Pepe.

I pyetur pėr njė krahasim ndėrmjet Lionel Messi dhe Arjen Robben, Pepe ka shtuar: “Tė dy janė nė formė tė shkėlqyer. Sipas meje ata janė dy lojtarėt mė tė mirė nė La Liga. Nėse duhet tė zgjedh cili ėshtė mė i miri, me lehtėsi do ta them se ėshtė Robbeni, pasi ai ėshtė bashkėlojtari im. Mirėpo e pėrsėris, tė dy janė nė formė tė shkėlqyer”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pepe: Reali do ta fitojė titullin, Robbeni mė i mirė se Messi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: