ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gattuso: Ta ndjekim Interin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Gattuso: Ta ndjekim Interin!   Thu Jan 08, 2009 7:31 pm


Edhe pse nuk mund tė luajė pėr shkak se i ėshtė nėnshtruar operacionit nė dhjetor, Gennaro Gattuso mbetet motivuesi kryesor i Milanit, ndėrsa tani ka kėrkuar nga bashkėlojtarėt e tij qė ta rrėzojnė Interin nga kreu i tabelės.

“Do tė jetė vėshtirė t’i arrijmė nėse vazhdojnė tė luajnė si deri mė tani”.

“Interi ėshtė njė skuadėr e fortė, e cila nuk ka lėshuar shumė pikė dy apo tre sezonet e fundit, pavarėsisht se ka pasur trajner tjetėr”.

“Ata janė tė pėrgatitur fizikisht dhe e tregojnė kėtė nė fushė. Mirėpo ne i kemi mposhtur nė dy derbit e fundit. Prandaj duhet tė jemi mė tė qėndrueshėm dhe duhet tė luajmė futboll tė mirė nė tė gjitha ndeshjet, jo vetėm nė katėr apo pesė takime, sepse kjo na ka bėrė qė tė lėshojmė pikė”, ėshtė shprehur mesfushori italian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gattuso: Ta ndjekim Interin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: