ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri double loja meda nika nokia numrin genta kosoves elvana komandat anglisht dashuri dashurie celular beqiri shkronja BAJRAM PORNO gjata gashi 2012 druri ismajli krasniqi murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nihat: ndeshja kundėr Valencias vlen gjashtė pikė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Nihat: ndeshja kundėr Valencias vlen gjashtė pikė   Thu Jan 08, 2009 7:30 pm


Sulmuesi i Villarrealit, Nihat Kahveci, beson se nėse skuadra e tij fiton tė shtunėn nė Mestalla kundėr Valencias do tė fitojė mė shumė se tre pikė.

Nėndetėsja e Verdhe ka pėsuar tri ndeshje radhazi nė La Liga, me ē’rast ka rėnė nė pozitėn e shtatė nė tabelė dhe kjo nuk u pėlqen aspak lojtarėve dhe drejtuesve tė klubit.

“Kjo ndeshje vlen mė shumė se tre pikė. Pėr mua vlen gjashtė pikė. Valencia ėshtė nė pozitėn e dytė nė tabelė dhe ne duhet t’i mposhtim ata nėse dėshirojmė qė tė mos largohemi mė shumė nga kreu i tabelės”.

“Duhet t’u rikthehemi fitoreve sa mė shpejt qė ėshtė e mundur. Ndeshja nė Mestalla ėshtė momenti mė i mirė pėr ta bėrė kėtė duke pasur parasysh se ky ėshtė njė derbi”, ka thėnė sulmuesi turk.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nihat: ndeshja kundėr Valencias vlen gjashtė pikė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: