ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
ismajli BAJRAM numrin druri nokia double numri nika beqiri 2012 celular gjata anglisht kosoves dashuri komandat elvana dashurie PORNO murlan genta krasniqi gashi shkronja loja meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Trezeguet nuk do tė transferohet te Manchester City

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Trezeguet nuk do tė transferohet te Manchester City   Thu Jan 08, 2009 7:29 pm


Pronarėt e Manchester City dėshirojnė tė blejnė disa superyje kėtė muaj, mirėpo ata e kanė tė vėshtirė t’i joshin lojtarėt kryesorė tė cilėt i kanė nė shėnjestėr.

Sė fundmi ata janė refuzuar nga sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, i cili nuk ėshtė i interesuar tė largohet nga Bianconerėt pėr tė veshur fanellėn e Cityt

“David ėshtė duke e pėrmirėsuar dukshėm kondicionin dhe ai dėshiron tė qėndrojė te Juventusi, pėr t’i ndihmuar skuadrės nė Kampionatin italian dhe nė Ligėn e Kampionėve”,

“Dikur mė vonė ndoshta ai do tė luajė nė Angli, por tani pėr tani qėllimi i tij ėshtė tė kthehet nė fushė dhe tė luajė pėr Juventusin”, ka thėnė njė burim pranė Juves pėr “The Daily Mail”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Trezeguet nuk do tė transferohet te Manchester City
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: