ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
loja anglisht druri krasniqi beqiri 2012 numri ismajli genta elvana shkronja meda numrin nika dashurie BAJRAM gashi kosoves komandat celular dashuri gjata PORNO nokia murlan double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mourinho pro transferimit tė Cassanos

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Mourinho pro transferimit tė Cassanos   Thu Jan 08, 2009 7:28 pm


Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka filluar bisedimet me Sampdorian pėr sulmuesin Antonio Cassano, ndėrsa trajneri i zikaltėrve Jose Mourinho e ka mbėshtetur kėtė tentativė.

Moratti ka vendosur ‘ta mposhtė’ Juventusin dhe ta transferojė sulmuesin italian nė Giuseppe Meazza nė fund tė kėtij sezoni.

“Gazzetta dello Sport” njofton se kontrata e Cassanos lejon largimin e tij nga Sampdoria nė vitin 2009, ndėrsa dėmshpėrblimi ėshtė diēka mė shumė 15.5 milionė euro.

Jose Mourinho ia ka dhėnė dritėn e gjelbėr presidentit Moratti qė tė negociojė pėr tė fituar shėrbimet e ish-sulmuesit tė Real Madridit dhe Romės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mourinho pro transferimit tė Cassanos
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: