ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
krasniqi gjata genta nika nokia elvana BAJRAM meda komandat celular 2012 loja beqiri anglisht numri PORNO numrin druri double dashuri murlan gashi shkronja kosoves ismajli dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 United mposhtet nga Derby County

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: United mposhtet nga Derby County   Thu Jan 08, 2009 7:28 pm


Kampionėt nė fuqi tė Ligės Premier, kampionėt e Ligės sė Kampionėve dhe kampionėt e Botės pėr Klube, Manchester United, janė mposhtur nga skuadra Derby County, e cila bėn gara nė Ligėn Championship.

Tė mėrkurėn mbrėma nė Pride Park Stadium ėshtė zhvilluar ndeshja e parė gjysmėfinale ndėrmjet Derby Countyt dhe Manchester Unitedit, e vlefshme pėr League Cup, ndėrsa fituese ka dalė skuadra vendase, e cila i ka mposhtur Djajtė e Kuq me rezultat minimal 1-0.

Golin e vetėm nė ndeshje e shėnoi skocezi Kris Commons (30’), i cili e mposhti portierin Kuszak nga njė distancė prej afro 22 metrash.

Nė pjesėn e dytė (63’), trajneri i United, Sir Alex Ferguson, inkuadroi nė lojė edhe Cristiano Ronaldon dhe Wayne Rooneyn, por as ata nuk arritėn tė ndryshonin asgjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
United mposhtet nga Derby County
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: