ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular ismajli dashuri genta double PORNO loja elvana nika komandat numri kosoves 2012 BAJRAM druri murlan gjata numrin krasniqi beqiri dashurie anglisht meda gashi nokia shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Anne Hathaway urren dasmat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Anne Hathaway urren dasmat   Thu Jan 08, 2009 7:23 pm


Edhe pse luan nė filmin, i cili ka tė bėjė me nuset, "Bride Wars", aktorja Anne Hathaway i urren dasmat.

Aktorja, e cila sė fundmi ėshtė ndarė nga, tashmė ish-i fejuari i saj, Raffaello Follieri, pasi qė ky i fundit ishte arrestuar pėr mashtrim, thotė se dasmat asnjėherė nuk kanė qenė gjėja e preferuar e saj.

“Asnjėherė nuk mė kanė pėlqyer dasmat. Kurrė nuk kam menduar pėr martesė. Unė thjesht e dua njė burrė tė mirė”, ka thėnė Hathaway, e cila ėshtė paraqitur nė njė varg filmash tė cilat kanė tė bėjnė me dasma dhe martesa, pėrfshirė “Rachel Getting Married”, “The Princess Diaries 2: Royal Engagement” dhe sė fundmi nė filmin “Bride Wars”, ku luan krahas Kate Hudson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anne Hathaway urren dasmat
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: