ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double BAJRAM druri komandat dashuri elvana gjata celular numrin numri krasniqi PORNO meda ismajli beqiri dashurie 2012 shkronja gashi genta nokia loja kosoves anglisht murlan nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...   Thu Jan 08, 2009 7:23 pm


Tom Cruise, Mark Wahlberg dhe Keanu Reeves janė nominuar pėr ēmimin Golden Raspberry Award.

Tre aktorėt bėjnė pjesė nė grupin e aktorėve mė tė kėqij tė vitit, tė cilėt do tė ‘turpėrohen’ nė ceremoninė Razzies, e cila do tė mbahet njė natė para ndarjes sė ēmimeve Oskar.

Cruise ėshtė nominuar pėr paraqitjen e tij nė filmin “Valkyrie”, Wahlberg pėr filmin “The Happening”, ndėrsa Reeves pėr performancėn e tij nė filmin “The Day The Earth Stood Still”.

Paris Hilton ėshtė favoritja kryesore pėr ta fituar ēmimin e aktores mė tė keqe, por tė nominuara janė edhe Jessica Alba, Reese Witherspoon dhe Diane Keaton

Nominimet e tė mėrkurės pėr filmat mė tė kėqij pėrfshijnė: “Meet The Spartans”, “Speed Racer”, “High School Musical 3”, “The Happening”, “Meet Dave” dhe filmi i Paris Hiltonit, “The Hottie & The Nottie”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: