ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
BAJRAM anglisht 2012 komandat meda druri nika double ismajli beqiri nokia elvana dashurie krasniqi PORNO loja numri celular kosoves numrin gjata dashuri shkronja gashi genta murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Led Zeppelin album dhe turne pa Plant

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Led Zeppelin album dhe turne pa Plant   Thu Jan 08, 2009 7:22 pm


Legjendarėt e muzikės rok "Led Zeppelin" do tė incizojnė njė album tė ri dhe do tė fillojnė turne kėtė vit me njė vokalist tė ri.

Menaxheri i kitaristit Jimmy Page, Peter Mensch, ka konfirmuar se rokerėt britanikė do tė ribashkohet nė mungesė tė vokalistit Robert Plant, i cili vazhdimisht ka refuzuar tė jetė pjesė e grupit.

Grupi duhet tė gjejė njė kėngėtar, ndėrsa anėtarėt aktualė tė tij janė kitaristi Jimmy Page, basisti John Paul Jones, ndėrsa nė bateri do tė luajė Jason Bonham, djali i ikonės sė ndjerė tė grupit John Bonham.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Led Zeppelin album dhe turne pa Plant
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: