ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Spalletti nuk shqetėsohet nga yjet e Milanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Spalletti nuk shqetėsohet nga yjet e Milanit   Wed Jan 07, 2009 9:44 pm


Trajneri i Romės, Luciano Spalletti, ėshtė i vetėdijshėm se derbi i tė dielės kundėr Milanit do tė jetė i vėshtirė, por ai beson te aftėsitė e lojtarėve tė tij dhe nuk ua ka frikėn superyjeve tė Milanit, si Beckham, Ronaldinho dhe Kaka.

“Njėmbėdhjetė lojtarė do tė kenė ata nė fushė, njėmbėdhjetė do t’i kemi edhe ne, prandaj nuk ka rėndėsi se cila skuadėr ka yje”.

“Jam i vetėdijshėm se do tė jetė njė takim i vėshtirė, pasi qė ata kanė njė ekip tė shkėlqyer dhe lojtarė me kualitet tė lartė. Mirėpo unė gjithmonė e kam vlerėsuar skuadrėn time , prandaj jam i qetė dhe kam besim te tė pėrzgjedhurit e mi. Unė u kam besuar atyre edhe nė momentet mė tė kėqija qė i kemi pasur, ndėrsa tani nuk kam asnjė arsye pėr t’u brengosur”, ėshtė shprehur trajneri i Giallorossėve.

Derisa Milani i ka nė dispozicion tė gjithė lojtarėt kryesorė, te Roma janė nė dyshim Alberto Aquilani, Rodrigo Taddei dhe Daniele De Rossi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spalletti nuk shqetėsohet nga yjet e Milanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: