ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Motorola paraqet tre celularė tė rinj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Motorola paraqet tre celularė tė rinj   Wed Jan 07, 2009 9:37 pm


[center]Nė prag ta panairit mė tė madh tė elektronikės shpenzuese, CES, Motorola ka paraqitur tre celularė konceptualė tėrėsisht tė ndryshėm.

Modeli i parė i paraqitur bart emrin W233 Renew dhe ideja bazė me tė cilėn ėshtė krijuar ėshtė qė kur tė prishet mund tė riciklohet tėrėsisht. Celulari nuk ka asnjė nga opsionet e avancuara e as mundėsinė e lidhjes sė shpejt nė internet. Ai do tė shitet nė ngjyrėn e gjelbėr ekologjike, derisa ēmimi ende nuk ėshtė bėrė i njohur.

Motosurf A3100 ėshtė i konceptuar krejtėsisht ndryshe nga W233. Bėhet fjalė pėr njė telefon tė menēur (smartphone) tė bazuar nė sistemin operativ Windows Mobile, e pėr ndikimin ekologjik tė tij mė mirė ėshtė qė ekologėt ėshtė tė mos dinė fare. Celulari ėshtė i pajisur me procesorin e taktit punues 528 MHz, ekranin i cili e njeh dorėshkrimin, adaptorin WiFi, GPS dhe fotoaparatin me rezolucion prej tre megapikselash. Ėshtė e qartė se kėtu bėhet fjalė pėr njė pajisje tė fuqishme celulare tė gjeneratės sė trete – 3G. Nė shitje ku celular do tė paraqitet gjatė tremujorit tė parė tė kėtij viti me ēmim tani pėr tani tė panjohur.Motorola Motosurf A3100

Pajisja e tretė e paraqitur e cila sėrish bie nė kategorinė e telefonave tė fuqishėm celularė tė cilėt janė tė dedikuar pėr njerėzit puna apo hobi i tė cilėve nėnkupton kalim tė kohės nė natyrė dhe nė kushte tė ndryshueshme atmosferike. Mund ta pėrdorin edhe ata tė cilėt vetėm janė tė ngathėt dhe pėr kėtė shpesh telefoni iu bie pėrtokė.[img][/img]Motorola Tundra VA76r

Modeli Tundra VA76r ėshtė me kapak dhe mundėsi tė bartjes sė dhėnave nėpėrmes protokollit HDSPA e pranuesit GPS. Ekrani i integruar pėrmban rezolucion prej 320 x 240 pikselash. Qė ekrani t’i ekspozohet sa mė pak prishjes nė situata tė rrezikshme, Tundra ėshtė pajisur me aktivizimin me anė tė zėrit. Pėr fat tė keq, pėr kėtė model nuk dihet as kur do tė del nė shitje e as me ēfarė ēmimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Motorola paraqet tre celularė tė rinj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: