ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 NBA: Lakers-at mposhten nga Hornets-at

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: NBA: Lakers-at mposhten nga Hornets-at   Wed Jan 07, 2009 4:26 pm


David West dhe Chris Paul sė bashku kanė shėnuar 72 pikė pėr tė ndihmuar ekipin e New Orleans Hornets tė mposhtė nė udhėtim liderin e Konferencės Perėndimore, Los Angeles Lakers, me rezultat 116-105.

West shėnoi pikėt mė tė larta, 40, derisa Paul shėnoi 32 pikė tė tjera dhe 15 asistime, pėr t’i dhėnė fund vargut tė gjashtė fitoreve radhazi tė Lakersave, pėr tė cilėt kjo ishte humbja e dytė nė 20 ndeshjet e fundit nė Staples Center tė Los Angelesit.

Kobe Bryant shėnoi 39 pikė pėr LA Lakers, qė tash kanė 27 fitore kundrejt gjashtė humbjeve kėtė sezon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NBA: Lakers-at mposhten nga Hornets-at
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: