ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin loja meda genta kosoves dashurie beqiri gjata BAJRAM anglisht komandat PORNO double shkronja nika gashi celular ismajli dashuri murlan numri druri nokia 2012 elvana krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jackson ka jetė deri nė verė?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Jackson ka jetė deri nė verė?   Wed Jan 07, 2009 4:24 pm


Ylli i muzikės pop, Michael Jackson, raportohet se ka vetėm edhe gjashtė muaj jetė, pasi vuan nga njė sėmundje e pashėrueshme.

Njė burim i afėrt me kėngėtarin ka bėrė tė ditur pėr mediat amerikane se shėndeti i kėngėtarit ėshtė vetėm nė rėnie nga pėrdorimi i tepruar i alkoolit dhe barnave dhe se mė sė shumti qė mund tė jetojė ai ėshtė vera e kėtij viti.

“Ėshtė tragjike. Shėndeti i tij tashmė ėshtė seriozisht i kėrcėnuar dhe do tė isha i befasuar nėse ai jeton edhe gjashtė muaj”, ka bėrė tė ditur burimi.

Muajin e kaluar Jackson i mohoi spekulimet se ai vuante nga njė sėmundje vdekjeprurėse, pėr tė cilėn mediat shkruan se mund tė shmangej vetėm me transplantim tė mushkėrive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson ka jetė deri nė verė?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: