ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie druri numrin genta celular elvana shkronja dashuri beqiri murlan double loja anglisht ismajli nika meda PORNO 2012 gashi kosoves krasniqi BAJRAM komandat nokia gjata numri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 MSI paralajmėron laptopin pėr lojtarė GT725

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: MSI paralajmėron laptopin pėr lojtarė GT725   Wed Jan 07, 2009 3:05 pm


Pasi qė lojėrat e reja kanė kėrkesa ēdo ditė e mė tė mėdha, MSI ka vendosur qė tė bėj diēka nė lidhje me kėtė dhe tė paraqes laptopin, me emėr kodues GT725, i cili pa probleme mund t’u bėj ballė lojėrave mė tė reja kompjuterike.

Ky kompjuter ėshtė pajisur me ATI Mobility Radeon HD 4850 me 512 MB memorie, 4 GB memorie punuese, dimensione 395 x 278 x 26.5-35mm, 3.2 kilogramė peshė, me tastet e theksuara W, A, S, D, si dhe ekranin prej 17 inēėsh.

Pėr procesor ėshtė pėrzgjedhur Intel Core 2 Duo (ndoshta kanė mundur tė presin Quad Core), derisa pėr ruajtjen e tė dhėnave janė pėrcaktuar 320 GB. Me kėtė kompjuter vjen edhe DVD Writer si dhe pajisja Blu-Ray, kamera prej dy megapiksela, pesė zmadhues, rrjet Wi-Fi dhe eSATA.

Ēmimi i kėtij laptopi nuk ėshtė bėrė i njohur, por sigurisht nuk do tė jetė aq i lirė, nėse merren parasysh ēmimet fillestare tė modeleve tė mėhershme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
MSI paralajmėron laptopin pėr lojtarė GT725
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: