ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Robben: Tifozėt do ta shohin mė tė mirėn nga unė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Robben: Tifozėt do ta shohin mė tė mirėn nga unė   Wed Jan 07, 2009 3:04 pm


Anėsori i Real Madridit, Arjen Robben, mendon se ka arritur qė mė nė fund tė pėrshtatet te skuadra mbretėrore pas lėndimeve tė shumta, tė cilat e kufizonin t’i shfaqte aftėsitė e tij.

Holandezi thotė se aktualisht ėshtė duke kaluar momentet mė tė mira qė nga transferimi te Los Merengues.

Ish-lojtari i Chelseat duket se i ka tejkaluar problemet vazhdueshme qė i ka pasur me gjurin duke shfaqur lojėra tė shkėlqyeshme nė ndeshjet e fundit, sidomos nė takimin kundėr Villarrealit.

“Tani jam i lumtur. Tifozėt dhe bashkėlojtarėt mė kanė inkurajuar dhe mė kanė ndihmuar ta kaloj situatėn e vėshtirė nė tė cilėn kam qenė”.

“Tash ndjehem mirė dhe kjo mė ka ndihmuar edhe tė luaj mirė. Besoj se nė tė ardhmen do tė mund ta shfaq lojėn time tė vėrtetė”, ka thėnė Robben.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Robben: Tifozėt do ta shohin mė tė mirėn nga unė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: