ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 komandat elvana shkronja krasniqi genta anglisht PORNO dashurie meda ismajli loja BAJRAM nokia celular gashi beqiri double nika numrin gjata numri murlan dashuri druri kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Totti: Ancelotti do ta lė Milanin pėr Romėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Totti: Ancelotti do ta lė Milanin pėr Romėn   Wed Jan 07, 2009 3:03 pm


Kapiteni i Romės, Francesco Totti, ka bėrė disa komente sensacionale duke thėnė se trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, do ta realizojė ėndrrėn e tij tė kamotshme pėr tė qenė trajner i Giallorossėve.

Ancelotti nuk e ka fshehur kurrė dėshirėn pėr ta drejtuar skuadrėn nga kryeqyteti, ndėrsa simboli romak thotė se menaxheri i Rossonerėve ka njė dashuri tė brendshme pėr Romėn.

“Mendoj se ai ka njė dashuri tė brendshme pėr Romėn. Ai gjithmonė ka dashur tė jetė trajner i Romės dhe mendoj se herėt a vonė do t’ia arrijė kėtij qėllimi. Megjithatė, tani pėr tani ne e kemi trajner Luciano Spallettin dhe duhet ta respektojmė atė”, ka pėrfunduar 'hajmalia' e Romės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Totti: Ancelotti do ta lė Milanin pėr Romėn
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: