ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe njė fėmijė nė familjen Jolie-Pitt?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Edhe njė fėmijė nė familjen Jolie-Pitt?   Wed Jan 07, 2009 2:55 pm


Ēifti i famshėm hollivudian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, kanė vendosur tė adoptojnė edhe njė fėmijė tjetėr nga Etiopia.

Jolie dhe Pitt, tė cilėt kanė tre fėmijė biologjikė dhe tre fėmijė tė adoptuar, planifikojnė tė udhėtojnė nė shtetin afrikan pa pėrfunduar janari dhe tė adoptojnė edhe njė fėmijė.

“Brad dhe Angelina kanė parė fotografitė e njė vajze dyvjeēare, tė cilėn dėshirojnė ta adoptojnė. Nėse gjithēka shkon nė bazė tė planit, ata to t’i nėnshkruajnė dokumentet personalisht nė kryeqytetin Addis Ababa dhe pas dy ditėsh do tė mund ta marrin vajzėn”, ka thėnė njė burim i afėrt me ēiftin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe njė fėmijė nė familjen Jolie-Pitt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: