ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 dashuri dashurie gashi celular meda druri numri nokia ismajli beqiri genta anglisht nika gjata komandat BAJRAM PORNO shkronja elvana loja krasniqi numrin murlan double kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rikthehen Da Ligs

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Rikthehen Da Ligs   Wed Jan 07, 2009 2:54 pm


Pas njė mungese katėr vjeēare nė skenėn e muzikės shqiptare, hip-hop grupi Da Ligs, i njohur pėr hit singėllin "Kasetofoni jem", ėshtė rikthyer me singėllin e ri "Ēoj nalt".

Anėtarėt e kėtij grupi Thug-Pizzel dhe White O.G. kėsaj radhe kanė zgjedhur tė bashkėpunojnė me R&B artistin Don Arbas.

Muzika dhe teksti i kėngės janė krijuar nga vet anėtarėt e grupit dhe tashmė ka filluar edhe puna pėr vizuelizimin e kėsaj kėnge. Video-klipi do tė realizohet nga njė produksion vendor nė regji tė Atdhe Muriqit, anėtar i grupit.

Pėr emisionin “Express Live” Da Ligs ka deklaruar se mungesa katėr vjeēare ka ardhur si rezultat i kėrkimit tė njė singėlli tė qėlluar i cili me t’u publikuar do tė pėlqehet nga publiku.

“Ishte e vėshtirė qė pas njė hiti si ‘Kasetofoni jem’ tė krijojmė diēka po aq tė mirė pėr adhuruesit tanė”, kanė pėrfunduar anėtarėt e grupit. /ktv/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rikthehen Da Ligs
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: