ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 elvana numri krasniqi komandat gashi double BAJRAM celular druri gjata nokia kosoves nika dashuri loja anglisht meda shkronja PORNO dashurie murlan numrin ismajli beqiri genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ish-gruaja e Anthonyt mohon lidhjen me kėngėtarin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Ish-gruaja e Anthonyt mohon lidhjen me kėngėtarin   Wed Jan 07, 2009 2:54 pm


Ish-gruaja e Marc Anthonyt, Daynara Torres, ka qeshur me spekulimet kinse ajo ėshtė sėrish nė lidhje me kėngėtarin.

Mediat kanė spekuluar se martesa e Marc Anthony dhe Jennifer Lopez ėshtė nė telashe, dhe se kėngėtari i ėshtė kthyer dashurisė sė vjetėr.

Lopez dhe Anthony i kanė mohuar spekulimet se martesa e tyre ėshtė nė krizė, ndėrsa tani edhe Miss Universe e dikurshme, Daynara, e ka bėrė tė njėjtėn gjė.

“Ka shumė njerėz tė kėqij...Nuk dėshiroj tė merrem me kėto spekulime. Jam e kėnaqur me jetėn time dhe me fėmijėt e mi. Unė kam ecur tutje dhe mendoj se ndarja dhe gjithēka tjetėr ka ndodhur pėr tė mirė”, ėshtė shprehur Daynara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ish-gruaja e Anthonyt mohon lidhjen me kėngėtarin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: