ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan kosoves druri loja anglisht numri krasniqi shkronja meda nokia nika beqiri BAJRAM PORNO dashuri gashi genta 2012 komandat double gjata ismajli dashurie numrin celular elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Swayze: Babanė e kam engjėll mbrojtės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Swayze: Babanė e kam engjėll mbrojtės   Wed Jan 07, 2009 2:53 pm


Patrick Swayze ėshtė i bindur se ka njė engjėll mbrojtės tash nė momentet mė tė vėshtira tė jetės sė tij nė luftimin kancerit dhe thotė se babai i tij i ndjerė kujdeset pėr tė.

Aktori i filmit “Dirty Dancing” qė nga fillimi i vitit 2008 ėshtė duke vuajtur nga kanceri i pankreasit dhe ėshtė i bindur se babai i tij, i cili ka vdekur nė vitin 1982 nga sulmi nė zemėr, ėshtė duke i ndihmuar qė ta luftojė sėmundjen.

“Mė pėlqen tė besoj se kam shumė ‘luftėtarė’ tė cilėt mė ndihmojnė ta mposht sėmundjen, sidomos babai im, i cili mė qėndron nė krah pėr ta luftuar kancerin”, ėshtė shprehur Swayze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Swayze: Babanė e kam engjėll mbrojtės
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: