ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 dashuri komandat gashi shkronja elvana genta anglisht dashurie nokia PORNO beqiri meda kosoves ismajli druri numri murlan celular krasniqi BAJRAM loja double numrin gjata nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl   Wed Jan 07, 2009 2:50 pm


Brendi Pavillion i prodhuesit Hewlett-Packard ėshtė i rezervuar pėr laptopėt e dedikuar pėr multimedia, mirėpo modeli i ri i kėsaj serie ėshtė jashtėzakonisht kompakt.

HP Pavillion dv3 dallon me ekranin e diagonales 13.3 inēėshe dhe paketės shumė tė pasur tė pajisjeve, e cila nė konfiguracionin mė tė fuqishėm pėrfshin procesorin Turion X2 Ultra ZM-86 me takt punues 2.4 GHz, kartelė grafike ATI Radeon 3200, 8 GB DDR3 RAM memorie si dhe disk tė fortė me kapacitet prej 400 GB.

Nė tė gjendet rrjeti pa tela WiFi e Bluetooth, DVD burner, qasja ExpressCard, 3 porte USB dhe VGA, si dhe qasjet HDMI e eSATA.

Ēmimi sillet prej 799 dollarėsh, mirėpo kėtė shumė mund ta kalojė edhe disa herė, varėsisht nga pajisjet e kėrkuara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: