ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana anglisht gashi beqiri krasniqi 2012 celular murlan gjata shkronja kosoves komandat double numrin genta BAJRAM dashuri ismajli nokia druri PORNO dashurie loja numri meda nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Cannavaro: Ibra, nėse e dėshiron Topin e Artė eja nė shtėpinė time

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Cannavaro: Ibra, nėse e dėshiron Topin e Artė eja nė shtėpinė time   Tue Jan 06, 2009 7:20 pm


Mbrojtėsi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, e ka pėrkujtuar sulmuesin e Interit, Zlatan Ibrahimovic, se ai ka arritur shumė mė tepėr se suedezi nė karrierėn e tij.

Cannavaro dhe Ibrahimovic kanė qenė bashkėlojtarė te Juventusi, ndėrsa italiani ka pohuar se Ibra ėshtė tallur me tė gjatė kohės kur luanin bashkė, ndėrsa tani ish-lojtari mė i mirė nė botė ka vendosur t’ia kthejė sulmuesit zikaltėr.

“Nėse Ibra e dėshiron Topin e Artė atėherė duhet tė vijė nė shtėpinė time dhe ta shohė atė”.

“Kur ishim te Juve, Ibra mė thoshte: ‘Ti ke arritur ta fitosh Scudetton falė meje. Para se tė luaje krahas meje s’ke pasur asgjė’”

“Mirėpo, pasi ai shkoi tek Inter dhe unė te Real Madrid, unė e fitova Kupėn e Botės, Topin e Artė dhe u shpalla dy herė kampion i Spanjės, ndėrsa ai mbeti vetėm me titujt nė Itali”, ka thėnė Cannavaro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cannavaro: Ibra, nėse e dėshiron Topin e Artė eja nė shtėpinė time
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: