ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin 2012 dashurie elvana murlan celular kosoves anglisht gjata loja komandat PORNO double BAJRAM krasniqi beqiri numri druri genta meda gashi nika nokia ismajli dashuri shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Joe Cole nė shėnjestėr tė Cityt dhe Tottenhamit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Joe Cole nė shėnjestėr tė Cityt dhe Tottenhamit   Tue Jan 06, 2009 7:19 pm


Manchester City dhe Tottenhami janė duke ndjekur situatėn e Joe Cole te Chelsea dhe janė tė gatshėm tė ndėrhyjnė pėr tė fituar shėrbimet e anglezit.

“Daily Star” njofton se Cole nuk ėshtė i kėnaqur me situatėn aktuale te Chelsea duke qenė vazhdimisht i zėvendėsuar apo duke u inkuadruar nga banka rezervė, dhe kjo mund tė jetė njėra nga arsyet e largimit tė tij nga Stamford Bridge.

Sipas mediave britanike, 27-vjeēari kėrkon siguri nga trajneri i Bluve, Luiz Felipe Scolari, se do tė jetė lojtar i formacionit bazė, ndėrsa pėrndryshe do t largohet.

Kontrata e Cole me Chelsean vazhdon edhe 18 muaj, ndėrsa nėse ai dėshiron tė largohet mė herėt aty janė Manchester City dhe Tottenham, dy skuadra shumė tė interesuar pėr shėrbimet e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Joe Cole nė shėnjestėr tė Cityt dhe Tottenhamit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: