ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hudson e ēmendur pas djemve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Hudson e ēmendur pas djemve   Tue Jan 06, 2009 7:17 pm


Aktorja seksi Kate Hudson ka pranuar se qė kur ka qenė nė moshė tė re, nėna e saj kishte qenė e shqetėsuar pėr interesimin e madh qė kishte shprehur ajo pėr meshkujt.

Aktorja e filmit “Bride Wars” qė nga shkurorėzimi me rokerin e grupit “Black Crowes”, Chris Robinson, nė vitin 2006, ka qenė nė lidhje me aktorėt, Owen Wilson dhe Dax Shepard, dhe me ēiklistin Lance Armstrong, ndėrsa tash pėr herė tė parė pas shumė vitesh ėshtė vetėm.

“Gjithmonė kam qenė e ēmendur pas djemve. Kur isha 16-vjeēare nėna ime shqetėsohej shumė pėr interesimin e madh qė shprehja unė pėr gjininė e kundėrt. Gjithmonė kam pasur njė tė dashur. Kjo ėshtė hera e parė qė nga mosha 16-vjeēare qė nuk kam tė dashur”, ka thėnė Hudson pėr revistėn “Elle”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hudson e ēmendur pas djemve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: