ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gresa: Roli i nuses shumė interesant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Gresa: Roli i nuses shumė interesant   Tue Jan 06, 2009 7:16 pm


Aktorja e serialit "Familja moderne", Gresa Pallaska, thotė se roli i nuses i ėshtė dukur shumė interesant nė serial dhe se ka marrė kritika pozitive pėr paraqitjet e saja.

“Edhe pse nė jetėn reale nuk jam bėrė ende nuse, nė rol mė ėshtė dukur shumė interesant”, ėshtė shprehur Gresa pėr “Infopress”.

“Nė fillim e kam pasur pak problem, sepse ėshtė shumė vėshtirė tė kyēesh nė mesin e aktorėve qė kanė punuar pėr gjashtė vjet radhazi nė kėtė serial. Mirėpo, pėr fat aktorėt mė kanė pritur mirė, regjisori dhe skenaristja mė kanė ndihmuar shumė dhe jam kyēur shumė lehtė”, ka vazhduar aktorja.

Gresa aktualisht ėshtė duke luajtur edhe nė shfaqjen “Ēifti Martin”, premiera e tė cilės ėshtė dhėnė para Vitit tė Ri, ndėrsa ka njoftuar se ka edhe disa oferta, tė cilat ka hezituar t’i bėjė publike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gresa: Roli i nuses shumė interesant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: