ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia 2012 gashi ismajli BAJRAM numri nika numrin murlan celular anglisht dashuri dashurie krasniqi komandat gjata druri loja meda beqiri kosoves shkronja elvana genta PORNO double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Podolski: Dėshiroj Barcelonėn ose Kylnin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Podolski: Dėshiroj Barcelonėn ose Kylnin   Tue Jan 06, 2009 3:49 pm


Sipas tė gjitha gjasave sulmuesi Bayern Munichut, Lukas Podolski, nė afatin kalimtar veror do tė largohet nga kampionėt gjermanė, ndėrsa dėshira e Podolskit ėshtė qė tė luajė pėr Barcelonėn ose pėr skuadrėn e cila e bėri tė famshėm 1.FC Cologne.

“Dėshiroj tė kthehem dhe tė luaj pėr ish-skuadrėn time 1.FC Cologne ose ndoshta do t’i bashkėngjitėm Barcelonės pėr tė cilėn skuadėr kam simpati tė veēantė”.

“Skuadrat e tilla, si Hamburgu dhe Manchester City, nuk janė zgjedhja ime e parė, mirėpo nuk e pėrjashtoj mundėsinė e ndonjė transferimi tė mundshėm”, ka thėnė gjermani me prejardhje polake.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Podolski: Dėshiroj Barcelonėn ose Kylnin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: