ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 NBA: Spurs-at pėrballojnė sulmin e Miamit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: NBA: Spurs-at pėrballojnė sulmin e Miamit   Tue Jan 06, 2009 2:33 pm


San Antonio Spurs i ka rezistuar liderit tė shėnimeve nė NBA, Dwyane Wade dhe 24 pikėve tė shėnuara nga ai, pėr tė mposhtur nė udhėtim ekipin e Miami Heat me rezultat 91-84.

Tim Duncan dominoi nė ekipin lider tė divizionit jugperėndimor me 19 pikė dhe nėntė kėrcime. George Hill u aktivizua nga stoli pėr tė shėnuar 15 pikė, Matt Bonner dhe Roger Mason shėnuan nga 11 secili dhe Manu Ginobili, 10 pikė.

Tek Miami Heat, Dwayne Wade bėri 12 asisime, katėr vjedhje dhe shėnoi 24 pikė, derisa Shawn Marion dhe Michael Beasley kontribuuan me nga 15 pikė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NBA: Spurs-at pėrballojnė sulmin e Miamit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: