ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan komandat numri shkronja beqiri celular druri anglisht dashurie numrin gjata gashi ismajli BAJRAM nokia meda loja double 2012 kosoves PORNO nika krasniqi elvana genta dashuri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Aguilera dizajnon linjė veshjesh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Aguilera dizajnon linjė veshjesh   Tue Jan 06, 2009 2:28 pm


Ylli i muzikės pop, Christina Aguilera, pritet tė dizajnojė njė linjė veshjesh pėr njė markė britanike, bėjnė tė ditur raportet t fundit.

Krijuesja e hitit “Dirty", ėshtė nė bisedime me pronarin e TopShop, Sir Philip Green, pėr tė krijuar njė linjė ekskluzive pėr zinxhirin e famshėm tė shitoreve, qė po ashtu do tė shesė edhe dizajne tė supermodeles Kate Moss.

“Sir Philip ka filluar bisedimet me Christinėn dhe shpreson tė nėnshkruajė marrėveshje sė shpejti. Ajo i ka vizituar zyrat nė Londėr dhe ata i kanė pėrcaktuar detajet”, ka thėnė njė burim.

“Philip e pėlqen stilin e saj dhe beson se ajo do tė sjellė diēka tė re pėr TopShop. Christina ėshtė njė bombė bionde e pop-it, derisa Kate ėshtė njė vajzė roku dhe njė modele. Ajo do tė pėrvetėsojė blerėsit mė tė rinj se sa Kate”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aguilera dizajnon linjė veshjesh
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: