ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie BAJRAM elvana nokia loja komandat celular numri dashuri nika genta beqiri ismajli shkronja druri kosoves double anglisht gjata PORNO 2012 numrin gashi meda krasniqi murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Cana nė dyshim kundėr Auxerre

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Cana nė dyshim kundėr Auxerre   Tue Jan 06, 2009 2:42 am


Kapiteni i Olimpique Marseille, Lorik Cana, mund tė mungojė nė ndeshjen e fundjavės, tė cilėn skuadra e tij do ta zhvillojė nė udhėtim kundėr Auxerre.

Mesfushori shqiptar ka lėnduar kėrcin e gjurit dhe ėshtė nė dyshim pėr ndeshjen e javės sė njėzet nė Ligėn e Parė franceze, megjithatė do tė bėhen disa teste nė ditėt nė vijim dhe tė shtunėn do tė vendoset nėse Cana do tė inkuadrohet nė lojė ose jo.

Mosinkuadrimi i kosovarit do tė ishte njė hendikep i madh pėr Marseille duke marrė parasysh humbjen e fundit prej 3-0 nė shtėpi nga Nancy, me ē’rast Marseille ka zbritur nė pozitėn e pestė dhe ka gjashtė pikė mė pak se lideri i tabelės, Lyon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cana nė dyshim kundėr Auxerre
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: