ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri   Tue Jan 06, 2009 2:34 am


Duke pasur nė sfond bukurinė e saj, Agnesa ka pozuar nė njė mėnyrė shumė sensuale fiksuar mjeshtėrisht pėrpara aparatit tė Fadil Berishės. Fotot e saj tė joshin dhe tė pėrcjellin emocion.Dėshiron tė jetė gjithmonė e veēantė, duke dashur tė vijė nė sytė e publikut si njė femėr plot shije dhe ekstravagancė. Energjike, joshėse dhe gjithmonė e mė shumė kėrkuese ndaj vetes.Suksesi e ka shoqėruar, qė nga dalja e parė nė skena e ēdo ditė dhe mė shumė. Ky sukses ėshtė i garantuar kudo qė ajo eksploron: nė konkurse bukurie, nė modė, nė film apo edhe si imazh publicitar.E kthyer tashmė nė njė tjetėr imazh, pasioni i hershėm pėr fotografinė bėri, qė Agnesa tė bėj sfidėn e saj tė radhės. Ka vetėm pak ditė qė ajo ėshtė shfaqur me njė kalendar fotosh.“Qėllimi im ka qenė tė realizoj njė kalendar nė nivel me trendet globale dhe me njė cilėsi tė lartė si dhuratė pėr bashkėpunėtoret, miqtė dhe adhuruesit e mi”, tregon Agnesa, ndėrsa neve na mbetet tė presim sfidėn e saj tė radhės.Kalendari ėshtė realizuar nga agjensia publicitare “Eggra” nė Shkup dhe mbėshtetur nga “Lara Enterprises”, ndėrsa ėshtė shtypur nė Stamboll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: