ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri 2012 shkronja numrin komandat kosoves dashurie numri celular druri nokia BAJRAM dashuri genta murlan gjata loja meda PORNO nika double elvana anglisht gashi ismajli krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Whitaker do tė merr pjesė nė filmin e ri tė Stallones

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Whitaker do tė merr pjesė nė filmin e ri tė Stallones   Tue Jan 06, 2009 2:28 am


Aktori dhe regjisori Sylvester Stallone do ta realizojė filmin e ri "The Expendables", ndėrsa aktori Forest Whitaker ėshtė nė bisedime pėr tė luajtur nė film.

Stallone tashmė ka nėnshkruar me aktorėt e filmave aksion Jason Statham, Jet Li dhe Dolph Lundgren, tė cilėt do tė jenė pjesė e filmit qė flet pėr disa mercenarė nė njė mision pėr ta kapur njė diktator nė Amerikės Jugore. Ndėrsa fituesi i Oskarit, Whitaker, pritet ta luajė rolin e njė oficeri tė CIA-s i cili do tė jetė koordinuesi i tyre.

Skenarin e filmit e ka shkruar vetė ylli i filmit “Rocky”, ndėrsa xhirimet, tė cilat do tė realizohen nė Louisiana dhe Costa Rica, do tė fillojnė nė mars tė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Whitaker do tė merr pjesė nė filmin e ri tė Stallones
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: