ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hilton pėrgėnjeshtron shtypin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Hilton pėrgėnjeshtron shtypin   Tue Jan 06, 2009 2:26 am


Paris Hilton e ka akuzuar shtypin se po ‘prodhon’ tregime tė pavėrteta pėr jetėn e saj duke thėnė se mė shumė se 95% e atyre qė thuhen pėr tė janė tė pavėrteta.

Trashėgimtarja e hoteleve vazhdimisht lexon gjėra tė pavėrteta pėr jetėn e saj nėpėr gazeta dhe revista, ndėrsa thotė se nganjėherė ndjehet e ofenduar pėr ato qė thuhen pėr tė, siē ishte rasti me shkrimet kinse pasanikja i ka ngacmuar dy princat britanikė, Princin William dhe Princin Harry.

“95% e atyre qė thuhen janė gėnjeshtra. Lexova njė tregim kinse unė kam vallėzuar nė mėnyrė joshėse pėrpara Princit William dhe Princit Harry, kur nė fakt unė qėndroja ulur dhe ata erdhėn dhe u pėrshėndetėn me mua”, ka treguar Hilton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hilton pėrgėnjeshtron shtypin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: