ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular numrin genta double kosoves nika gashi loja dashuri murlan druri PORNO krasniqi nokia gjata BAJRAM ismajli anglisht 2012 dashurie elvana beqiri numri komandat shkronja meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lenovo IdeaCentre A600

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Lenovo IdeaCentre A600   Mon Jan 05, 2009 7:18 pm


Lenovo sot ka paraqitur desktopin IdeaCentre A600. Njė kompjuter jashtėzakonisht interesant i vendosur nė njė vend, i cili sipas dizajnit dhe konfiguracionit ka vėnė nė shėnjestėr adhuruesit e filmave dhe multimedias.

Kompjuteri pėrmban ekranin e integruar 21.5 inēėsh LCD me rezolucion tė plotė high definition (1.920 x 1.080 piksela), derisa kėnaqėsinė e plotėson edhe mė shumė sistemi i zmadhuesve me woofer dhe certifikatėn Dolby Home Theatre si dhe teledirigjuesi me sensor tė lėvizjeve i cili mund tė shėrbejė edhe si kontrollues pėr lojėra.

Shfrytėzuesit mund tė zgjedhin nė mes ofertės mė tė gjerė tė procesorėve Core 2 Duo, deri nė 4 GB memorie DDR3, deri nė njė terabajt hapėsirė pėr tė dhėna si dhe grafikės ATI Radeon. Si opsion ekziston edhe Blu-ray, qė sigurisht do tė jetė pėrzgjedhje standarde e shumicės sė pėrdoruesve, si dhe lidhja pa tela pėr internet.

Shitja e tij fillon nė muajin prill, derisa ēmimi ėshtė prej 999 dollarė e lartė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lenovo IdeaCentre A600
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: