ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nesta: Karriera ime nuk ka marrė fund

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Nesta: Karriera ime nuk ka marrė fund   Mon Jan 05, 2009 7:04 pm


Mbrojtėsi i Milanit, Alessandro Nesta, mendon se ėshtė i gatshėm tė rikthehet nė Serie A dhe t’i pėrgėnjeshtrojė tė gjithė ata tė cilėt konsiderojnė se karriera e tij ka marrė fund.

Vitet e fundit Nesta ka vuajtur shumė nga lėndimet, ndėrsa aktualisht gjendet nė Miami pėr t’u riaftėsuar dhe mendon se ka arritur njė progres tė madh dhe do tė jetė i gatshėm tė luajė pasi tė kthehet nė Itali.

“Me 14 janar do tė kthehem nė Itali dhe nj ditė pas do tė jem nė fushėn stėrvitore pėr t’u pėrgatitur fizikisht”.

“I kam ndjekur mediat nė Itali dhe i kam lexuar parashikimet e tė gjithėve tė cilėt mendojnė se unė nuk do tė mund tė rikthehem tė luaj kurrė si futbollist profesionist”.

“Sido qė tė jetė, unė kam dhėnė maksimumin nga vetja, kam punuar shumė, dhe dėshiroj tė kthehem nė Itali pėr tė luajtur dhe jo pėr t’i dhėnė fund karrierės”, ka thėnė italiani pėr “Il Giornale”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nesta: Karriera ime nuk ka marrė fund
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: