ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata druri nokia nika loja krasniqi 2012 meda kosoves celular genta numrin anglisht gashi elvana murlan dashuri komandat beqiri double dashurie shkronja ismajli PORNO numri BAJRAM
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vela: Do tė luftoj pėr vend nė formacionin e parė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Vela: Do tė luftoj pėr vend nė formacionin e parė   Mon Jan 05, 2009 3:43 pm


Sulmuesi meksikan, Carlos Vela, thotė se ai do tė vazhdojė tė luftojė pėr vend nė formacionin e parė tė Arsenalit.

Vela mori kritika pozitive nga trajneri i topēinjve Arsene Wenger, e cila i jep edhe mė shumė vetėbesim lojtarit.

“Kuptohet, ėshtė e rėndėsishme kur menaxheri thotė gjėra tė tilla pėr ju, kjo ju jep njė vetėbesim shtesė. Por unė ende jam 19-vjeēar dhe ėshtė e nevojshme t’i kryer detyrat nė mėnyrė tė vazhdueshme”, ka thėnė Vela.

“Premierliga mė ka mėsuar shumė. Sipas meje, kjo ėshtė liga mė e mirė nė botė dhe definitivisht mė e shpejta. Thjesht unė duhet tė punoj, punoj, punoj derisa menaxheri nuk vendos tė mė bėjė pjesė tė ekipit startues”, pėrfundon meksikani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vela: Do tė luftoj pėr vend nė formacionin e parė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: