ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda gashi nokia elvana druri ismajli krasniqi gjata BAJRAM nika numri PORNO kosoves beqiri anglisht dashuri numrin komandat double dashurie genta 2012 celular shkronja murlan loja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Cruise dhe Holmes harxhojnė 20 milionė pėr gjashtė muaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Cruise dhe Holmes harxhojnė 20 milionė pėr gjashtė muaj   Mon Jan 05, 2009 3:40 pm


Aktori Tom Cruise dhe gruaja e tij Katie Holmes kanė harxhuar po thuajse 20 milionė dollarė qė kur janė zhvendosur nė New York, gjashtė muaj mė parė.

Shumica e kėsaj shume tė harxhuar mendohet se ka shkuar nė blerjen e tre apartamenteve tė tyre nė bllokun ku dyshja janė duke banuar.

Aktorja raportohet se po ashtu ka shpenzuar edhe nė blerjen e pajisjeve tė gjimnastikės, nė gjėra pėr kujdes tė fėmijėve, veshje dhe nė ahengje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruise dhe Holmes harxhojnė 20 milionė pėr gjashtė muaj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: