ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri 2012 shkronja ismajli komandat nokia gashi druri kosoves dashuri nika anglisht BAJRAM celular dashurie numrin double gjata meda PORNO krasniqi loja genta murlan numri elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!   Sat Jun 14, 2008 12:35 am

Ne kete tuto ju do te mesoni te ndryshoni disa tinguj te PC-se si:

Tingullin kur:

Pc startohet
Pc fiket
Kur bllokohet Pop Up
Kur harxhohet bateria ( Batery Low - Per LapTopa )
Si dhe shume sene tjera ...

Si te veprojm....

Se pari gjejm lokacionin se ku jan tingujt qe kan qen me pare , pra ai lokacion eshte :

My Computer
Local Disk C
Windows
Media

Shih:
[/img]

Tash ne P.SH dojm ta nderrojm vetem tingullin kur ja bejme Log Off userit ...

Kete:Kete e deletojm dhe ne vend te kesaj e vendosim tingullin qe dojm ta lejm ..
dhe kryhet , kur ju ta beni Log Off userin ateher do te paraqitet tingulli qe ju keni caktuar...

Verejtje:
Duhet te keni parasysh qe kur te beni ndonje ndryshim te tille , filja qe doni ta vendosni duhet te ket te njejtin emer , te njejten madhesi ( Ose me Pak) , se filja qe ka qen me pare...
http://img63.imageshack.us/img63/4743/faza2py4.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: