ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pellegrini: Mund t&#1105; kishim fituar edhe ne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Pellegrini: Mund t&#1105; kishim fituar edhe ne   Mon Jan 05, 2009 2:54 am


Trajneri i Villarrealit, Manuel Pellegrini, ёshtё i kėnaqur nga pavarėsisht humbjes sё sotme ndaj Real Madridit, dhe thotė se rezultati mund tё ishte ndryshe nёse ekipi i tij shёnonte gol i pari.

Villarreali sёrish pёsoi humbje, kёtё herё nё udhėtim tek Real Madridi, por Pellegrini mendon se ndeshja mund tё kishte pėrfunduar edhe krejtėsisht ndryshe.

“Reali shёnoi gol, ne nuk shėnuam. Deri nё momentin kur e pranuam golin, ne luajtėm mё mirё, por nuk arritėm t’i shfrytėzonim rastet dhe tё vijmė tek avantazhi. Pas shėnimit tё golit ata ishin mё tё mirё dhe fituan”, ka thёnё Pellegrini pas ndeshjes.

“Kemi pasur tre humbje nё tri ndeshjet e fundit, nuk luajmė nё nivelin e duhur dhe ёshtё vėshtirё tё analizohet se pse ёshtё kėshtu”, ka shtuar trajneri kilian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pellegrini: Mund t&#1105; kishim fituar edhe ne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: