ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kupa FA: Shorti nxjerr Manchesterin pėrball&#1105; Tottenhamit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Kupa FA: Shorti nxjerr Manchesterin pėrball&#1105; Tottenhamit   Mon Jan 05, 2009 2:53 am


Sot ёshtё bёrё tėrheqja e shortit pёr rundin e katėrt tё Kupёs FA, i cili nxori disa ndeshje mjaft interesante, mes tё cilave ajo qё do tё tėrheqё mё sё shumti vėmendjen do tё jetё pėrballja mes Manchester Untied dhe Tottenhamit.

Pёrveē derbit tё sipėr pėrmendur qё do zhvillohet nё Old Trafford, mjaft interesante do tё jetё edhe derbi i qytetit mes Liverpoolit dhe Evertonit.

Nёse Chelsea fiton nё udhėtimin tek Southend, do ta presё nё fushё tё vet ekipin e Ipswich Town, ndёrkaq Arsenali do tё udhėtojё tek Cardiff City.

Ndeshjet e rundit tё katėrt tё Kupёs FA do tё jenё kёto:

Liverpool - Everton
Manchester United - Tottenham Hotspur
Hull City / Newcastle United - Millwall / Crewe Alexandra
Sunderland - Blyth Spartans / Blackburn Rovers
Hartlepool United - West Ham United
Leyton Orient / Sheffield United - Charlton Athletic / Norwich City
Cardiff City - Arsenal
Portsmouth / Bristol City - Histon / Swansea City
Chelsea / Southend - Ipswich Town
Cheltenham / Doncaster Rovers - Aston Villa
West Bromwich Albion / Peterborough - Queens Park Rangers / Burnley
Torquay - Coventry City
Kettering - Fulham
Watford - Leicester City / Crystal Palace
Derby County - Nottingham Forest
Birmingham City / Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kupa FA: Shorti nxjerr Manchesterin pėrball&#1105; Tottenhamit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: