ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Terry kėrkon unitet nga bashkėlojtarėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: Terry kėrkon unitet nga bashkėlojtarėt   Sun Jan 04, 2009 9:58 pm


Kapiteni i Chelseat, John Terry beson se blutė mund tė fitojnė trofe kėtė sezon, por pėr tė ndodhė kjo ekipi duhet tė jetė i bashkuar dhe i qėndrueshėm nė paraqitjet.

“Do t’u them se ēfarė na duhet dhe ēfarė dėshirojmė mė sė shumti nė vitin 2009. Sė pari kemi nevojė pėr njė unitet. Kemi nevojė tė jemi njė, ne lojtarėt, menaxhmenti dhe personeli dhe veēanėrisht tifozėt”, ka thėnė Terry.

“E dyta, dėshirojmė tė fitojmė disa medalje. Nuk arritėm tek asnjė nė vitin 2008 dhe kemi nevojė pėr kėtė. Deri tash kėtė sezon nuk na shkon keq. Eliminimi nė penalti nga Kupa Carling ishte njė pėrjetim i keq dhe kemi ngecje prej tri pikėsh nė Premierligė dhe e kemi edhe Kupėn FA”.

“Mund ta fitojmė Kupėn FA. Mund ta fitojmė Premierligėn dhe po ashtu edhe Ligėn e Kampionėve”, ka shtuar kapiteni i bluve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Terry kėrkon unitet nga bashkėlojtarėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: