ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashuri PORNO 2012 komandat genta beqiri nika shkronja BAJRAM kosoves druri anglisht elvana numri meda murlan nokia ismajli loja krasniqi gjata gashi double celular dashurie numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Iniesta i ngazėllyer me golin e shėnuar n&#1105; rikthimin e tij

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Iniesta i ngazėllyer me golin e shėnuar n&#1105; rikthimin e tij   Sun Jan 04, 2009 5:17 pm


Mesfushori i Barcelonёs, Andres Iniesta, e kurorėzoi rikthimin e tij nga lėndimi me njё gol tё shёnuar nё fitoren e mbrėmshme prej 3-1 ndaj Real Mallorca.

“Ishte njё gol i shёnuar nga unё dhe tri pikё tё fituara, dhe kjo ishe e gjitha. U pėrpoqa ta ndihmoj ekipin tim dhe jam shumё i lumtur qё rikthehem tё luaj pas dy muajsh”, ka thёnё Iniesta.

“Tifozёt mё dhanė shumё dashuri dhe u ndjeva i lumtur pёr pėrkrahjen qё pranova. Ėshtё gjithmonė vėshtirё tё rikthehesh nga festat ose java ndёrkombёtare, por ekipi u rikthye nё kёtё rast me tre pikё shumё tё rёndёsishme. Ishte njё mbrėmje e lumtur”, ka shtuar mesfushori spanjoll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Iniesta i ngazėllyer me golin e shėnuar n&#1105; rikthimin e tij
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: