ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
komandat nika loja celular murlan anglisht druri gashi genta gjata nokia kosoves krasniqi dashuri double ismajli numrin shkronja elvana beqiri PORNO meda 2012 dashurie numri BAJRAM
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Smith kryeson listėn e fitimeve pėr vitin 2008

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Smith kryeson listėn e fitimeve pėr vitin 2008   Sun Jan 04, 2009 5:11 pm


Will Smith ėshtė shpallur aktori qė ka fituar mė shumė para nė vitin 2008.

Aktori i filmit “Independence Day” ka dalė i pari nė sondazhin e pėrvitshėm tė “Quigley”, duke zėnė vendin e Johnny Depp, i cili ishte mė fitimprurės nė vitin 2007.

Smith ėshtė i vetmi afro-amerikan qė kryeson kėtė listė qė nga viti 1968 kur i pari ishte renditur Sydney Poitier.

Vendin e dytė, tė tretin dhe tė katėrtin e zunė Robert Downey Jr, Christian Bale dhe Shia LaBeouf, respektivisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Smith kryeson listėn e fitimeve pėr vitin 2008
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: