ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie celular gashi ismajli numrin murlan numri druri meda 2012 genta nokia loja PORNO gjata double elvana beqiri kosoves krasniqi nika BAJRAM komandat shkronja anglisht dashuri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lohan dhe e dashura zhvendosen nė Dubai?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Lohan dhe e dashura zhvendosen nė Dubai?   Sun Jan 04, 2009 5:09 pm


Aktorja Lindsay Lohan dhe e dashura e saj lezbike, DJ Samantha Ronson, raportohet se janė nė kėrkim tė njė shtėpie nė parajsėn e Emirateve tė Bashkuara Arabe, nė Dubai, me qėllim t’i shmangin kamerat.

Dyshja raportohet se kanė rėnė nė dashuri me ishujt artificial nė formė tė palmės, pasi Ronson performoi nė hapjen e hotelit superluksoz Atlantis Hotel, nė fund tė vitit tė kaluar.

Edhe aktorja e filmit “Mean Girls” ėshtė e etur tė shfrytėzojė mungesėn e paparacėve nė shtetin e Lindjes sė Mesme duke harxhuar plot 2.18 dollarė pėr vendbanimin e ri.

Megjithatė dyshja duhet ta mbajnė lidhjen e tyre tė qetė nėse zhvendosen nė kėtė vend mysliman, pasi homoseksualizmi ėshtė dukuri e palejuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Johansson mbyll njė faqe jozyrtare   Sun Jan 04, 2009 5:10 pm


Aktorja hollivudiane Scarlett Johansson ka fituar njė betejė gjyqėsore pėr ta mbyllur njė faqe interneti jozyrtare, e cila mban emrin e saj.

Ylli i filmit “Match Point” ka ngritur njė padi kundėr faqes “ScarlettJohansson.com”, sidomos pasi kjo faqe kishte bėrė njė lojė nė emėr tė aktores, ndėrsa ēmimi i fitores ishte njė treshe me 24-vjeēaren.

“Scarlettit nuk i ka pėlqyer aspak shakaja, e cila ėshtė bėrė nė emėr tė saj dhe kjo ka qenė arsyeja kryesore pėr ngritjen e padisė”, ka thėnė njė burim pėr gazetėn britanike “Daily Express”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lohan dhe e dashura zhvendosen nė Dubai?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: