ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO anglisht komandat kosoves shkronja celular gashi druri elvana numri genta krasniqi nokia ismajli beqiri 2012 nika double BAJRAM meda dashuri gjata dashurie loja numrin murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Njė milion funte pėr telefon me stil!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Njė milion funte pėr telefon me stil!   Wed Dec 31, 2008 7:57 pm


Njė milion funte pėr telefon me stil!
Kompania Vertu ka pėrgatitur njė telefon nė bashkėpunim me argjendarinė parisiene Boucheron. Dėshira e dy prodhuesve ka qenė qė telefoni tė merr frymė me stil, por edhe tė mos duket si dizajni standard pėr telefonat celularė.
Ky model ėshtė inspiruar nė diamantet e palėmuar, tė cilėt janė pjesė e theksuar e ofertės sė Boucheron, e nė krejt kėtė ėshtė pėrshtatur mirė edhe forma V e Vertus.

Telefoni me shtėpizė ari dhe tastierė safiri, si dhe lidhje 3G, bart emrin Vertu Boucheron 150.

Nė shitje do tė duhej tė dal sė shpejti, e ēmimi i vėrtetė ende nuk ėshtė i njohur. Po flitet shumė pėr shifrėn prej njė milion funtesh angleze!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė milion funte pėr telefon me stil!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: