ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Yahoo shkurton kohėn e ruajtjes sė tė dhėnave tė pėrdoruesve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Yahoo shkurton kohėn e ruajtjes sė tė dhėnave tė pėrdoruesve   Sat Dec 27, 2008 8:11 pm


Yahoo shkurton kohėn e ruajtjes sė tė dhėnave tė pėrdoruesve
Yahooėshtė bėrė makina e parė e kėrkimit e cila ka shkurtuar kohėn e ruajtjes sė dhėnave personale tė pėrdoruesve tė cilėt bėjnė kėrkime dhe shfletojnė internetin.
Tė gjitha tė dhėnat pėr shfletimin e uebit tė cilat ruhen, nga trembėdhjetė muaj sa janė tani do tė shkurtohen nė gjithsej tre muaj, qė ėshtė mė sė paku prej tė gjithė makinave tė kėrkimit.

Google, pėr shembull, ruan tė dhėnat pėr pėrdoruesit pėr gjashtė muaj, e po aq gjatė qėndrojnė edhe nė bazėn e tė dhėnave tė Microsoftit.

Sipas informatave tė cilat vijnė nga kompania Yahoo, pas tre muajsh do tė fshihen tė gjitha informacionet mbi aktivitetet e vizitorėve, kėrkimet individuale, informatat mbi fjalėkalimet dhe emrat pėrdorues.

Ruajtja e tė dhėnave nėpėr faqet e kompanisė Yahoo mė gjatė se tre muaj do tė ndodhė vetėm atėherė kur tė vlerėsohet se ekzistojnė mundėsi pėr mashtrim apo rrezikim tė sigurisė sė pėrdoruesve. Nė atė rast tė dhėnat do tė ruhen pėr gjashtė muaj rresht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Yahoo shkurton kohėn e ruajtjes sė tė dhėnave tė pėrdoruesve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: