ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
krasniqi numrin 2012 murlan gjata anglisht nokia druri double numri celular BAJRAM gashi genta dashuri kosoves dashurie elvana shkronja loja meda PORNO nika ismajli komandat beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Telefonat luksoz tė Nokias nuk dinė pėr krizė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Telefonat luksoz tė Nokias nuk dinė pėr krizė   Sat Dec 27, 2008 7:58 pmTelefonat luksoz tė Nokias nuk dinė pėr krizė
Brenda njė periudhe tė shkurtėr kompania Nokia ka paraqitur dy telefona tė stilizuar tė modelit 8800 - Gold Arte dhe Princess.
Telefoni Nokia 8800 Gold Arte posedon maskė nga ari i pastėr sė bashku me shtojcat e ngjyrės sė bardhė nga pjesa e pėrparme dhe e prapme paraqet njė dhuratė luksoze.

Ai vjen me kapacitet tė memories prej 4 gigabajt, prandaj nė tė mund tė vendosni muzikėn, fotografitė dhe videot dosjet e preferuara. Nė tė gjendet edhe ekrani QVGA, kamera prej 3 megapikselash, mbėshtetja Bluetooth dhe tė gjithė ato qė i pėrmbajnė modelet e mėhershme 8800.

Kur bėhet fjalė pėr versionin e dytė tė modifikuar, nėn emrin Nokia 8800 Princess Edition, karakteristikat teknike janė tė njėjta sikur tek modeli “i artė”.


Modeli Princess nga ai Gold sipas dizajnit dhe faktit se ėshtė i dekoruar me njė varg diamantesh prej 8.2 karatėsh, tė cilėt janė tė shtrirė nėpėr pjesėn e tij tė pėrparme dhe anash.

Nė rast se nuk dėshironi tė keni probleme me sistemin kardiovaskular do tė ishte mirė qė tė evitoni leximin e rreshtave tė cilėt kanė tė bėjnė me ēmimin e kėtyre telefonave!

Modeli Nokia 8800 Gold Arte kushton 1.350 dollarė amerikanė qė ėshtė deri diku i pėrballueshėm, por ēmimi prej 18.000 dollarėve amerikanė pėr Nokian 8800 Princess Edition ėshtė i atillė qė vetėm princeshat (edhe ndokush tjetėr aty-kėtu) do tė mund t’ia sigurojnė vetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Telefonat luksoz tė Nokias nuk dinė pėr krizė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: