ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
krasniqi beqiri elvana anglisht double genta druri gashi dashuri meda 2012 kosoves celular nika BAJRAM murlan ismajli nokia shkronja dashurie gjata PORNO numri komandat numrin loja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W   Sat Dec 27, 2008 7:54 pm


Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W
Kompania Dell me lehtėsi paraqet modele tė reja tė ekraneve tė saj, prandaj kėshtu ka paraqitur edhe ekranin e gjerė UltraSharp 1909W prej 19 inēėsh.
Me rezolucion prej 1440 x 900 piksela, ky ekran LCD ka ndriēim prej 300 cd/m2 dhe raport tė kontrastit 1000:1.

UltraSharp 1909W pėrmban qasjet DVI e D-Sub si dhe ka katėr qasje USB, derisa garancia e tij ėshtė trevjeēare.

As ēmimi nuk ėshtė shumė i lartė, 239 dollarė, apo 170 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: