ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Qeveria malazeze ndalon shėrbimin Facebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Qeveria malazeze ndalon shėrbimin Facebook   Sun Dec 21, 2008 4:20 pm


Qeveria malazeze ndalon shėrbimin Facebook
Tė punėsuarve nė tė gjitha ministritė dhe shėrbimet e tjera qeveritare nė Mal tė Zi u ėshtė ndaluar qė gjatė orarit tė punės tė pėrdorin rrjetin e popullarizuar shoqėror Facebook, sepse shėrbyesit shtetėror orarin e punės dhe resurset shtetėrore tė internetit i kanė pėrdorė pėr shkėmbim tė e-mailave, fotografive, porosive dhe pėr bisedim.
Siē shkruan e pėrditshmja malazeze “Vijesti”, nėse tė punėsuarit prej orės 9 deri nė ora 16 tentojnė tė hapin kėtė apo faqe tė ngjashme tė internetit, siē janė YouTube, nė ekran do tu paraqitet lajmėrimi e administratorit se qasja u ėshtė pamundėsuar.

Zyra e teknikės qė ka nėn vėzhgim rrjetin e internetit nė institucionet qeveritare deklaroi se nė disa raste ata ishin pėrpjekur tė shmangnin defektet nė rrjet pėr shkak tė pėrdorimit jokorrekt tė tij.

"Pėr kėtė arsye, gjatė orėve tė punės, pėrdorimi i disa faqeve ku hyjnė shumė pėrdorues nė tė njėjtėn kohė ėshtė ndėrprerė", thuhet nė deklaratėn e zyrės sė teknikės.

Nė Malin e Zi numėrohen 14.100 pėrdorues tė shėrbimit Facebook. E njėjta situatė ėshtė edhe me pėrdoruesit e shėrbimit tė video materialeve YouTube.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qeveria malazeze ndalon shėrbimin Facebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: