ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rezistent ndaj goditjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Rezistent ndaj goditjeve   Sun Dec 21, 2008 4:18 pm


Rezistent ndaj goditjeve
Samsung ka paraqitur trashėguesin e modelit M110 rezistent ndaj goditjeve, pluhurit dhe lagėshtisė. Samsung B2700, pos rezistencės, ofron edhe aftėsi tė pėlqyeshme telekomunikimi dhe aty kėtu ndonjė gjė interesante.

Samsung ka tentuar tė shfrytėzojė zbrazėtirėn nė tregun e telefonave tė fuqishėm dhe rezistent m modelin e vitit tė kaluar i cili nuk ka mundur t'i falėnderohet teknologjisė mė moderne tė komunikimit. Kėtė vit, tė gjitha i ka gabimet i ka ndrequr me modelin B2700.

Telefoni i ri celular 3G nga Samsung vjen me ekran me rezolucion 176 x 220 piksela dhe mundėsi tė zgjerimit tė memories bazė me kartela MicroSD. ėshtė i pajisur me kamerė digjitale me rezolucion prej dy megapikselash, derisa mund tė incizoje dhe riprodhojė video materialet e formateve MPEG4 e 3GP. Pa marrė parasysh se ka shtėpizė tė forcuar nga goma, B2700 pėrmbushė kėrkesat moderne estetike, prandaj ėshtė gjithsej 18 milimetra i trashė.

Sigurisht qė ky telefon do tė jetė interesant pėr personat tė cilėt kalojnė shumė kohė nė natyre dhe merren me jetė aktive, prandaj atij i janė shtuar: llamba ndriēuese, kompasi digjital si dhe matėsi i hapave.

www.samsungmobile.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rezistent ndaj goditjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: