ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 elvana dashurie gjata anglisht ismajli nokia shkronja loja nika meda krasniqi gashi komandat double beqiri druri kosoves numri BAJRAM dashuri genta celular PORNO numrin murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Seri e kufizuar e celularėve ekskluzivė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Seri e kufizuar e celularėve ekskluzivė   Thu Dec 18, 2008 6:55 pm


Seri e kufizuar e celularėve ekskluzivė
Se celularėt pėrveē pėr telekomunikim shėrbejnė edhe pėr konkurrim nė mes pėrdoruesve nė kategorinė kush e ka mė tė mirė, mė tė bukur apo tė fuqishėm sipas ndonjė parametri tjetėr, e dimė qė moti, mirėpo megjithatė disa ende arrijnė tė na befasojnė.
Kompania Gresso qė moti njihet pėr paraqitjen e pajisjeve tė ndryshme ekskluzive. Pajisja e re nga kjo kompani ėshtė celulari i emėruar Skeleton, e paraqitur nė seri prej gjithsej 15 njėsive.

Me tė dhėnėn qė nė botė do tė ekzistojnė vetėm 15 celularė Gresso Skeleton shkon edhe ēmimi pėrkatės, e cila nė kėtė rast ėshtė ndalur nė kufirin prej 5.000 dollarėsh.

Pėr kėtė ēmim mund tė fitoni – shtėpizė tė pėrpunuar nga kristali i safirit dhe titanit, logo tė praruar me ari, platformėn Windows Mobile 6 Standard, dy gigabajt hapėsirė tė dhėnave, mbėshtetje pėr SMS/MMS/e-mail/internet, GPRS, Bluetooth, qasje USB, audio player dhe kamerė prej dy megapiksela.

www.gresso.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Seri e kufizuar e celularėve ekskluzivė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: